MIP Regnskapsservice AS

MIP Regnskapsservice skal være førstevalget til kunder som setter kvalitet og tilgjengelighet høyest.

Hovedtjenester:

MIP Regnskapsservice AS leverer komplette løsninger til sine kunder.

  • Regnskap
  • Fakturering
  • Lønn
  • Rådgivning
  • Årsoppgjør

Vi har spesialkompetanse som tilpasses hver enkelt kunde innenfor de rammer og lovverk som gjelder for regnskapsføring.

MIP Regnskapsservice AS blir revidert av Finanstilsynet gjennom Regnskap Norge, og opererer etter strenge krav til god regnskapsføringsskikk, regulert gjennom regnskapsførerloven med forskrift. Medlemmer i Regnskap Norge er dessuten pålagt å forholde seg til foreningens vedtekter og etiske regelverk.

Noen av våre kunder:

«Kunnskapsparken Helgeland har i ca 10 år hatt stor glede og nytte av MIP Regnskapsservice sine tjenester. MIP Regnskapsservice er serviceorienterte og dyktige.»

 

Bjørn Audun

Daglig leder Kunnskapsparken Helgeland

«Helse & Sikkerhet SA er meget fornøyd med MIP Regnskapsservice som regnskapsfører. Leverer tjenester med høy kvalitet og rask responstid. Alltid tilgjengelig for spørsmål.»

 

Tove Michalsen

Daglig leder Helse & Sikkerhet SA

«Sparebankstiftelsen Helgeland er trygg på at MIP Regnskapsservice AS har den nødvendige kompetansen for å ivareta regnskapet til vår spesielle virksomhet på en utmerket måte. Vi har også en personlig kontakt i selskapet som sørger for at vi raskt får tilbakemelding på våre henvendelser.»

 

Øyvin Trønsdal

Daglig leder Sparebankstiftelsen

Ansatte

Anne Brit Vassdal Evensen
Daglig leder MIP Regnskapsservice AS
901 28 143
anne.brit.evensen@mip.no

Eva Monica Hestvik
Økonomidirektør
Mo Industripark AS
957 32 499
eva.monica.hestvik@mip.no

Anette Skog Lillevik
Regnskapssjef
477 50 989
anette.skog.lillevik@mip.no

Unni Grete Karlsen
Økonomikonsulent
412 04 126
unni.karlsen@mip.no

Randi Lorentzen
Økonomikonsulent
470 40 138
randi.lorentzen@mip.no

Solfrid A. Vatshaug
Økonomikonsulent
916 37 358
solfrid.vatshaug@mip.no

Elin Ottestad
Regnskapsfører
75 13 69 20
elin.ottestad@mip.no

Nyhetssaker om MIP regnskapsservice